Meist

/Meist

Tiit Valm

tiit-pj-pinsak-plaaniga-1a-260x300Oleme üle seitsmeteistkümne aasta tegelenud projektijuhtimise alaste koolitus- ja konsultatsiooniprojektide läbiviimisega. Meie peamine soov on Eesti projektijuhtimise taseme tõstmine. Projektijuhtimine on üks keerukamaid juhtimisvaldkondi, mis nõuab erioskusi ja eelkõige kogemust. Samas on valdkond väga kiirelt arenev tänu kommunikatsiooni võimaluste avardumisele. Pidevalt tuleb juurde uusi tehnilisi lahendusi, mis nõuvad koostöö korraldamise korrigeerimist.

Selleks, et tõsta Eesti ettevõtetes ja organisatsioonides elluviidavate projektide ettevalmistamise ja läbiviimise taset ning abistada projketijuhte neile igapäevatööks vajalike teadmiste hankimisel olemegi selle veebilehe loonud.

Mul on protsesside ja inimeste juhtimise kogemust üle 20 aasta ning seda nii väike- kui suurettevõtetest.
Peale TTÜ tööstuselektroonika eriala lõpetamist olen olnud tegev ka arvutiinsenerina, kuid töö inimestega paelus mind enam.

Lisaks koolitaja ametile, mida olen pidanud alates 1994. aastast, olen samaaegselt olnud tegev erinevate ettevõtete nõukogudes (AS Frens, AS Ariko) ja juhatustes (AS Baltic Computer Systems) – teisisõnu ma tean, kuidas ettevõtetes asjad reaalselt toimivad.

Viimastel aastatel on minu lemmikuks arendusteema „projektide juhtimine ja ajutised meeskonnad“. Usun, et olen üks selle ala parimaid asjatundjaid Eestis.

Tel: 5016800, E-mail: tiit@valm.ee, Skype: tiit.valm


Algis Perens

Algis_Tab2.1-260x300Lõpetasin 1983. aastal Tallinna Pedagoogilise Instituudi matemaatika ja füüsika erialal. Majandusalase hariduse omandasin Šveitsi Sihtasutuse TRANSFER ja St. Galleni Ülikooli koolitusalase koostööprojekti käigus. Magistrikraadi kaitsesin 1997.aastal.

Koolitajana ja konsultandina olen samuti töötanud alates 1994. aastast. 1998. aastast õpetan projektijuhtimist ja rahvusvahelist turundust Tallinna Tehnikaülikoolis.

Olen kirjastuse KÜLIM poolt välja antud raamatute “Teenuste marketing” ja “Projekti juhtimine” autor ning Äripäeva Kirjastuse väljaantava “Projekti- ja protsessijuhtimise käsiraamatu” põhiautor ja vastutav toimetaja.
Eesti Konsultantide Assotsiatsioonis olin aastatel 2008-2013 kutsekomisjoni esimees, kelle vastutusvaldkonnaks oli konsultantidele kutse andmisega seotud teemad.

Tel: 5068245, E-mail: algis@hbp.ee, Skype: algisperens