Juhtimiskoolitus 2011

//Juhtimiskoolitus 2011

Juba teist korda korraldab Pärnu Konverentsid 16. veebruaril Radisson Blu Hotel Olümpias konverentsipäeva JUHTIMISKOOLITUS 2011. Sellel päeval esinevad Eesti parimad juhtimiskoolitajad juhtimis- ja organisatsiooni arendusteemaliste loengutega ning viivad läbi seminare.

Astume seal üles teemaga:

Projektijuhtimine – 3+1 kõige olulisemat näpunäidet töö korraldamiseks
Projektijuhtimist peetakse väga sageli lihtsakoeliseks juhtimistegevuseks, kus tuleb etteantud aja ja ressurssidega jõuda mingi väga konkreetse ning selge tulemini. Samamoodi arvatakse seda, et pea iga inimene saab projekti juhtimisega hakkama.
Tegelikkuses on aga tegemist väga keeruka juhtimisülesandega, mis nõuab teadmisi, oskusi ja kogemust. Juhtimiskogemust on vaja selleks, et koordineerida erinevate inimeste tööd, kes töötavad erinevates üksustes ja organisatsioonides ning kellel on erinev töökultuur.

Kriitilised küsimused, mis kerkivad ülesse on järgmised:

  • kuidas sellises situatsioonis kokku leppida tööülesanded,
  • kuidas kindlustada kõik vajalikud ressursid tööde teostamiseks,
  • kuidas motiveerida inimesi pingutama,
  • kuidas teostada kontrolli tööde üle mille teostamise protsessid töötatakse välja jooksvalt töö käigus.

Neile ja veel paljudele teistele küsimustele tuleb leida vastused olukorras, kus töö teostajal on peale projektijuhi veel tema otsene juht. Mõlemal juhil on oma eesmärgid ja omad prioriteedid. Olukord läheb veelgi keerulisemaks, kui projektijuhte on mitu ja kõik konkureerivad ühele ja samale ressursile – töötajate tööajale.

Oma ettekande jooksul keskendumegi sellele, mida ei tohiks mitte mingil juhul projektijuhtimise meetodit rakendades unustada.

Konverentsil tehtud pakkumine on järgmine:

Konverentsi „Juhtimine 2011“ osalejatele ja neid lähetanud organisatsiooni töötajatele on kõikidel kevadpoolaastal kalenderplaanis olevatel avalikel projektijuhtimise kursustel osalemine 15% soodsam. Seda juhul, kui koolitusel osalemine registreeritakse veebruari kuu jooksul.

Veebruaris 2011. aastaks firmasisese koolitusena projektijuhtimise koolituse tellimine on konverentsil osalejatele samuti 15% soodsam.

Meie ettekande slaide võid näha siin.